V KONFERENCJA BIOLOGII MOLEKULARNEJ

Kilka organizacyjnych uwag:

1) Podczas Sesji Referatowych, a także Flash poster – prezentuje jedna osoba

2) Osoby zakwalifikowane do Flash poster są automatycznie również uczestnikami sesji posterowych

3) Preferowany rozmiar plakatów to 100 x 70 cm w układzie pionowym

4) Certyfikaty dla uczestników czynnych wydawane są tylko po dopełnieniu obowiązków tj. przygotowania prezentacji w przypadku uczestników Sesji Referatowych i Flash Poster oraz przygotowanie plakatu w przypadku uczestników Sesji Posterowych

5) Zarówno rejestracja/informacja, jak i przerwy kawowe otwarte są podczas trwania całej konferencji

_______________________________________________________________

Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 07-09. 04. 2016r. odbędzie się kolejna, już czwarta edycja KONFERENCJI BIOLOGII MOLEKULARNEJ (wcześniej nazywaną Studencką Konferencją Biologii Molekularnej). Konferencja ma charakter ogólnopolski, a przeznaczona jest zarówno dla studentów, jak i doktorantów.

Abstrakty podlegać będą ocenie. Przewidziane są 3 możliwości aktywnego udziału w konferencji:
1) Wystąpienie ustne
2) Flash poster- krótka 5-minutowa prezentacja posteru na auli konferencyjnej
3) Poster
Możliwy jest także udział bierny.

Polecamy również dołączenie do wydarzenia na fb:

Serdecznie zapraszamy!!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.