III SKBM

III edycja Studenckiej Konferencji Biologii Molekularnej odbędzie się w dniach 20-22 marca 2014 roku. Nawiązując do wcześniejszych edycji SKBM, które zakończyły się sukcesem postanowiliśmy powrócić do pierwotnej formy przyjmowania zgłoszeń konferencyjnych. Mianowicie nadsyłanie abstraktów w tym roku odbywa się bez odgórnego podziału na prezentacje czy postery. Nadesłane prace zostaną ocenione pod względem merytorycznym oraz potencjalnym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Tematyka Konferencji pozostaje bez zmian, ogólnie rozumiana Biologia Molekularna :) A tematyka prac może dotyczyć zarówno badań jak i artykułów przeglądowych z interesującego Was zagadnienia. Mamy nadzieję, że wprowadzone drobne zmiany oraz te większe (zasugerowane w ankietach) przyczynią się do większego zainteresowania III Studencką Konferencją Biologii Molekularnej.

Nazwiązując do obu wcześniejszych edycji Konferencji, na zbliżającej się również nie zabraknie wybitnych polskich uczonych, którzy zaszczycą nas wykładami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.